Cooky en Privacy

Het hier omschreven privacy en cookie beleid van geeft aan hoe wij omgaan met alle eventueel verstrekte informatie en hoe deze indien van toepassing beveiligen als u deze website bezoekt.

VVD-Scheldebrug stelt alles in het werk om je privacy te beschermen. Voorzover we informatie van je vragen die gebruikt kan worden om je te herkennen bij gebruik van deze website, kan je er van verzekerd zijn dat dit alleen gebruikt wordt in overeenstemming met het hier omschreven privacy beleid.

VVD-Scheldebrug kan van tijd tot tijd dit beleid aanpassen. Kijk daarom af en toe op deze pagina voor de laatste versie. Dit beleid is van toepassing vanaf: januari 2017

Wat houden we bij.

Wij kunnen de volgende informatie verzamelen:

  • naam inclusief je email adres bij je reacties op onze site

Waarvoor gebruiken wij de verzamelde informatie

We hebben de informatie nodig om je wensen beter te begrijpen en je een betere service te geven. Specifiek om de volgende redenen:

    • reageren op vragen en opmerkingen.

Internet Veiligheid

Wij verplichten ons om er zorg voor te dragen dat de door jouw verstrekte informatie veilig is. Om te voorkomen dat ongewenste toegang tot of bekendmaking van je informatie mogelijk is hebben wij fysieke, electronische en procedurele maatregelen genomen om jouw informatie die wij on-line verzamelen te beveiligen en te bewaken.

Wat is een cookie?

Cookies zijn eenvoudige kleine tekstbestanden die worden opgeslagen op de harde schijf of in het geheugen van je computer als je een website bezoekt. In een aantal gevallen wordt de opgeslagen informatie weer teruggestuurd naar de website als je op een later moment weer deze website bezoekt. Cookies maken bepaalde functionaliteit mogelijk zoals automatisch inloggen. Webwinkels kunnen in het algemeen niet functioneren zonder cookies. Cookies kunnen je computer of de bestanden die op jouw computer staan niet beschadigen.
Meer informatie omtrent het in- en uitschakelen en het verwijderen van cookies kan je vinden in de instructies en/of met behulp van de Help-functie van jouw browser.

Meer informatie over cookies kan je vinden op het navolgende websites:

Cookies hebben vele functies. Bijvoorbeeld efficient navigeren tussen de bladzijden van de website, je voorkeuren herinneren en sowieso verbetert het de gebruikers ervaring. De soort cookies die we mogelijk gebruiken op deze website hebben we onderverdeeld in een aantal categorieën. Welke cookies we werkelijk gebruiken vind je in onderstaande lijst.

Categorie 1: Strikt noodzakelijke cookies

Dit type cookies zijn essentieel voor het gebruik van onze website. Deze bewaren bv tijdelijke gegevens om delen van onze website te benaderen, informatie om een toegang tot beveiligde delen te krijgen en bijvoorbeeld voor het tijdelijk bewaren van de inhoud van een winkelmandje of gegevens om te kunnen betalen. Zij bevatten geen persoonlijke informatie. De cookies die wij gebruiken vallen voornamelijk in deze categorie. De meeste van deze cookies zijn bovendien tijdelijk. Volgens de fungerende regelgeving mogen wij deze toepassen zonder je toestemming.

Categorie 2: Tijdelijke cookies

Deze cookies verzamelen informatie over de wijze waarop een aangemelde, ingelogde gebruiker de website gebruikt. Bijvoorbeeld tijdelijke informatie over de bezochte bladzijden om te kunnen navigeren, je inlog gegevens en gegevens over opgetreden fouten. Er worden geen gegevens opgeslagen die blijven bestaan na het gebruik en bevatten geen persoonlijke of naar jouw herleidbare gegevens. Bij een website waar je bestellingen kunt plaatsen, worden tijdelijk hierin de gemaakte keuzes opgeslagen totdat de bestelling definitief is verwerkt. Nadat je de website hebt gesloten worden deze cookies gewist. In onderstaande lijst zijn ze tevens aangegeven met de omschrijving “Session”

Bij het aanmelden en door het aanmelden bij onze website geef je toestemming tot het gebruik van deze cookies. Indien je aangeeft dat je de inloggegevens wil onthouden geef je tevens toestemming om een cookie hiervoor te gebruiken die op je computer blijft staan.

Categorie 3: Permanente functionaliteit cookies

Met behulp van een permanente cookie kunnen wij je herkennen bij een nieuw bezoek op onze website. Je moet voor het gebruik hiervan toestemming geven. De website kan daardoor speciaal op jouw voorkeuren worden ingesteld. Bijvoorbeeld je gebruikers naam, taal, gebied waar je woont etc, zodat je een meer op je wensen afgestemde ervaring in het gebruik krijgt. Indien dat aan de orde is bewaren deze cookies ook veranderingen in tekst instellingen zoals letter type, grootte en andere persoonlijke web pagina instellingen. Indien je commentaar geeft op berichten op onze site, kan zo je dat wenst, je gegevens worden bewaard voor het geval je de volgende keer weer commentaar wil geven. De informatie die hierin opgeslagen wordt, wordt niet gebruikt in andere websites. Ook wanneer je toestemming hebt gegeven voor het plaatsen van cookies kunnen wij dit door middel van een cookie onthouden. Hierdoor hoef je niet steeds jouw voorkeuren te herhalen waardoor je dus tijd bespaart en een prettiger gebruik van onze website kunt maken. Permanente cookies kan je verwijderen via de instellingen van jouw browser.

Door aan te geven dat bepaalde informatie zoals je reactie gegevens dienen te worden bewaard, geef je gelijk ook toestemming voor het gebruik van deze cookies. Ook als je je aanmeld op onze site geef je toestemming voor het plaatsen van deze cookies. Indien je deze informatie niet laat bewaren of je hoeft niet in te loggen, wordt er ook geen cookie aangemaakt.

Het door ons gebruikte systeem geeft automatisch aan welke cookies worden gebruikt, onderverdeeld naar de diverse categorieën. Deze lijst is in het Engels gesteld. Wens je meer informatie dan kan je ons voor een nadere verklaring bereiken door het zenden van een email hierover op adres: secretaris@vvd-scheldebrug.nl

Cookie NameCookie CategoryDescriptionDuration
wordpress_2WordPress cookie for a logged in user.session
wordpress_logged_in_2WordPress cookie for a logged in usersession
wordpress_test_2WordPress cookie for a logged in usersession
wordpress_test_cookie2WordPress test cookiesession
wp-settings-1Wordpress also sets a few wp-settings-[UID] cookies. The number on the end is your individual user ID from the users database table. This is used to customize your view of admin interface, and possibly also the main site interface. 1 year
wp-settings-time-2Wordpress also sets a few wp-settings-{time}-[UID] cookies. The number on the end is your individual user ID from the users database table. This is used to customize your view of admin interface, and possibly also the main site interface. 1 year
PHPSESSID1To identify your unique session on the websitesession
SESS1To ensure that you are recognised when you move from page to page within the site and that any information you have entered is remembered.session

De genoemde User-ID (UID) en de bijhorende cookies worden alleen gebruikt voor aangemelde gebruikers. Ben je een niet aangemelde bezoeker, dan worden deze cookies niet aangemaakt. Aangemeld ben je als je vooraf een naam en wachtwoord moet invullen.

Linken naar andere websites

Onze website kan linken naar andere interessante websites bevatten. Maar, als je eenmaal onze site via zo’n link hebt verlaten, moet je weten dat wij uiteraard geen invloed hebben op die website. Dus, we kunnen niet verantwoordelijk zijn voor je privacy of hoe omgegaan wordt met informatie die je verstrekt als je die site bezoekt en ons hier beschreven privacy en cookie beleid is dan niet van toepassing. Je moet dan met de nodige terughoudendheid die website of websites gebruiken en het op de sites betrekking hebbende privacy beleid bestuderen.

Wij zullen bij ons over jouw bekende informatie niet verkopen, delen met derden of verhuren aan derden tenzij wij je toestemming hiervoor hebben. Dit met uitzondering van die gevallen waarin wij wettelijk verplicht kunnen worden om deze informatie met overheidsinstellingen te delen. Wij kunnen echter wel zelf je informatie gebruiken om je berichten te sturen waarvan wij denken dat je die interessant vindt als je aangegeven heeft dat je dit wenst.